To'liq nomlanishi:"JINGNIU GLASS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.09.2018Ro'yxatga olish raqami:635943Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.09.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:27 360 351 600.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:23140 - Shishа tolа ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727224554 - Toshkent viloyati, Bo‘stonliq tumani, IskandarSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"JINGNIU GLASS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.09.2018Регистрационный номер:635943Дата перерегистрации:14.09.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:27 360 351 600.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:23140 - Производство стекловолокнаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727224554 - Ташкентская область, Бостанлыкский район, ИскандарСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления