To'liq nomlanishi:"FISH AO STAR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.10.2020Ro'yxatga olish raqami:905543Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:23.02.2022Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:03220 - Chuchuk suv аkvаkulturаsiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1724228835 - Sirdaryo viloyati, Mirzaobod tumani, NavbahorSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"FISH AO STAR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:21.10.2020Регистрационный номер:905543Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:23.02.2022Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:03220 - Аквакультура пресноводнаяОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724228835 - Сырдарьинская область, Мирзаабадский район, НавбахорСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления