To'liq nomlanishi:"PREMIUM-ALCO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.12.2015Ro'yxatga olish raqami:2035565Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:03.02.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:12 488 161 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:11010 - Spirtli ichimliklаrni distillаsh, tozаlаsh vа аrаlаshtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1724231 - Sirdaryo viloyati, Sirdaryo tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:324070002403QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"PREMIUM-ALCO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:12.12.2015Регистрационный номер:2035565Дата перерегистрации:03.02.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:12 488 161 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:11010 - Дистилляция, ректификация и смешивание спиртных напитковОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724231 - Сырдарьинская область, Сырдарьинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:324070002403Статус свидетельства НДС: