To'liq nomlanishi:"YAGONA UMUMRESPUBLIKA PROTSESSING MARKAZI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.07.2006Ro'yxatga olish raqami:1965537Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.01.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:50 000 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:63110 - Mа'lumotlаrni joylаshtirish vа ishlov berish bo'yichа xizmаtlаrTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:03.07.2006Регистрационный номер:1965537Дата перерегистрации:22.01.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:50 000 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:63110 - Услуги по размещению и обработке данныхОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326050000013Статус свидетельства НДС: