To'liq nomlanishi:"NIYAT BARAKA" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:01.11.2013Ro'yxatga olish raqami:006988-05Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.03.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:17.08.2023Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:77390 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, boshqа mаshinа, uskunа vа moddiy mаblаg`lаr ijаrаsi vа lizingiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727248 - Toshkent viloyati, Qibray tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"NIYAT BARAKA" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:01.11.2013Регистрационный номер:006988-05Дата перерегистрации:17.03.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.08.2023Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:77390 - Аренда и лизинг прочих машин, оборудования и материальных средств, не включенных в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727248 - Ташкентская область, Кибрайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327060039333Статус свидетельства НДС: