To'liq nomlanishi:"FARG`ONA AVTO SAVDO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:15.04.2005Ro'yxatga olish raqami:489Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:26.01.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:48 979 592.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:45112 - Аvtomobillаr vа engil motorli trаnsport vositаlаrining chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730401 - Farg‘ona viloyati, Farg‘onaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:330050016190QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"FARG`ONA AVTO SAVDO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:15.04.2005Регистрационный номер:489Дата перерегистрации:26.01.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:48 979 592.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:45112 - Розничная торговля автомобилями и легкими автотранспортными средствамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730401 - Ферганская область, ФерганаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:330050016190Статус свидетельства НДС: