To'liq nomlanishi:"FARG'ONAAGROKIMYOHIMOYA" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.12.2016Ro'yxatga olish raqami:696Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.12.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:04.06.2026Ustav kapitalining hajmi:664 940 650.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:46750 - Kimyoviy mаhsulotlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1730401 - Farg‘ona viloyati, Farg‘onaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:1 - Davlatga aloqador tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:330050010591QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"FARG'ONAAGROKIMYOHIMOYA" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:14.12.2016Регистрационный номер:696Дата перерегистрации:14.12.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:04.06.2026Размер уставного фонда:664 940 650.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46750 - Оптовая торговля химическими продуктамиОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1730401 - Ферганская область, ФерганаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:330050010591Статус свидетельства НДС: