To'liq nomlanishi:"AMERICAN SOYBEAN CORPORATION" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:01.05.2019Ro'yxatga olish raqami:717881Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:01.05.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:400 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46900 - Ixtisoslаshmаgаn ulgurji sаvdoTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708235551 - Jizzax viloyati, Forish tumani, Bog‘donSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:01.05.2019Регистрационный номер:717881Дата перерегистрации:01.05.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:400 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46900 - Оптовая неспециализированная торговляОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708235551 - Джизакская область, Фаришский район, БогдонСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления