To'liq nomlanishi:"GRANT NURATA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.09.2012Ro'yxatga olish raqami:108Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:20.09.2012Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:2 894 200.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:45403 - Mototsikllаrgа texnik xizmаt ko'rsаtish vа tа'mirlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712238501 - Navoiy viloyati, Nurota tumani, NurotaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GRANT NURATA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:20.09.2012Регистрационный номер:108Дата перерегистрации:20.09.2012Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:2 894 200.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:45403 - Техническое обслуживание и ремонт мотоцикловОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712238501 - Навоийская область, Нуратинский район, НуратаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления