To'liq nomlanishi:"REGNUM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.05.2017Ro'yxatga olish raqami:515194Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.05.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.10.2021Ustav kapitalining hajmi:6 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:55900 - Yashаsh uchun boshqа joylаr xizmаtlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"REGNUM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Дата регистрации:05.05.2017Регистрационный номер:515194Дата перерегистрации:05.05.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.10.2021Размер уставного фонда:6 000 000.00 сумСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:55900 - Услуги прочих мест для проживанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000