To'liq nomlanishi:"NAVOIY STEKLO LYUKS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:24.02.2017Ro'yxatga olish raqami:00359Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:26.12.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:12 220 423 648.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:20130 - Boshqа аsosiy noorgаnik kimyoviy moddаlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712234 - Navoiy viloyati, Karmana tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:24.02.2017Регистрационный номер:00359Дата перерегистрации:26.12.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:12 220 423 648.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:20130 - Производство прочих основных неорганических химических веществОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712234 - Навоийская область, Карманинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:161 - Собственность совместных предприятийНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:312110148918Статус свидетельства НДС: