To'liq nomlanishi:"AGRO WORLD SYSTEM" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.04.2024Ro'yxatga olish raqami:2439794Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.04.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:829 587 962.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46140 - Mаshinаlаr, uskunаlаr, sаnoаt uskunаlаri, suv kemаlаri vа hаvo kemаlаri ulgurji sаvdosi bo'yichа аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1722201 - Surxondaryo viloyati, Oltinsoy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:322040248331QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:19.04.2024Регистрационный номер:2439794Дата перерегистрации:17.04.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:829 587 962.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46140 - Деятельность агентов по торговле машинами, оборудованием, промышленным оборудова-нием, морскими и воздушными судамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1722201 - Сурхандарьинская область, Алтынсайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:322040248331Статус свидетельства НДС: