To'liq nomlanishi:"ROHAT PLASTEKS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.08.2017Ro'yxatga olish raqami:539001Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.08.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:1 000 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:41202 - Yashаsh uchun mo'ljаllаnmаgаn binolаr qurishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727239823 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumani, Bordonko‘lSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ROHAT PLASTEKS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:22.08.2017Регистрационный номер:539001Дата перерегистрации:22.08.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:1 000 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:41202 - Строительство нежилых зданийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727239823 - Ташкентская область, Юкоричирчикский район, БарданкульСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления