To'liq nomlanishi:"MANZARALI GULLAR VA DARAXTLAR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.10.2018Ro'yxatga olish raqami:1979299Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.10.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:10.09.2024Ustav kapitalining hajmi:5 207 880 119.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:01192 - Gullаr vа ulаrning urug`lаrini etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726292 - Toshkent shahri, Yangihayot tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:02.10.2018Регистрационный номер:1979299Дата перерегистрации:12.10.2023Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:10.09.2024Размер уставного фонда:5 207 880 119.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:01192 - Выращивание цветов и их семянОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726292 - город Ташкент, Янгихаётский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления