To'liq nomlanishi:"STBETON" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.01.2019Ro'yxatga olish raqami:670859Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.01.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:17 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:23690 - Beton, qurilish gipsi vа tsementdаn boshqа buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727265813 - Toshkent viloyati, Toshkent tumani, ChuvalachiSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"STBETON" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:22.01.2019Регистрационный номер:670859Дата перерегистрации:22.01.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:17 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23690 - Производство прочих изделий из бетона, строительного гипса и цементаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727265813 - Ташкентская область, Ташкентский район, ЧувалачиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления