To'liq nomlanishi:"UZAKAY INSHAAT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT XORIJIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.12.2017Ro'yxatga olish raqami:558583Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.05.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:14 252 500 433.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:77320 - Fuqаrolik ob'ektlаri qurish uchun mo'ljаllаngаn qurilish texnikаsi vа uskunаlаri ijаrаsi vа lizingiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:12.12.2017Регистрационный номер:558583Дата перерегистрации:07.05.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:14 252 500 433.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:77320 - Аренда и лизинг строительной техники и оборудования для строительства гражданских объектовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:162 - Собственность иностранных граждан и лиц без гражданстваНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326020028155Статус свидетельства НДС: