To'liq nomlanishi:"TOPMETALPRO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.07.2020Ro'yxatga olish raqami:869869Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.08.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:929 525 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:28250 - Sаnoаt sovitish vа ventilyatsiya uskunаlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:08144 - "O'zbekcharmpoyabzali" uyushmasi
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:326030134445QQS sertifikatining holati:

Полное наименование:"TOPMETALPRO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:08.07.2020Регистрационный номер:869869Дата перерегистрации:08.08.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:929 525 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:28250 - Производство промышленного холодильного и вентиляционного оборудованияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:08144 - Ассоциация Узбекчармпойабзали
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326030134445Статус свидетельства НДС: