To'liq nomlanishi:"HOMELIKE TECHNOLOGY" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.04.2018Ro'yxatga olish raqami:603564Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.04.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:16.06.2022Ustav kapitalining hajmi:1 333 290 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:27510 - Mаishiy elektr аsboblаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726292 - Toshkent shahri, Yangihayot tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:25.04.2018Регистрационный номер:603564Дата перерегистрации:25.04.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:16.06.2022Размер уставного фонда:1 333 290 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:27510 - Производство электробытовых приборовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726292 - город Ташкент, Янгихаётский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления