To'liq nomlanishi:"MIRACLE DREAM" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.11.2014Ro'yxatga olish raqami:4986Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.12.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:540 814 502.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:31030 - To'shаklаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1727265813 - Toshkent viloyati, Toshkent tumani, ChuvalachiSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MIRACLE DREAM" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:27.11.2014Регистрационный номер:4986Дата перерегистрации:28.12.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:540 814 502.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:31030 - Производство матрасовОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1727265813 - Ташкентская область, Ташкентский район, ЧувалачиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления