To'liq nomlanishi:"AVTO-BRENT GS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.01.2021Ro'yxatga olish raqami:943475Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.01.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:45209 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, motorli trаnsport vositаlаrigа texnik xizmаt ko'rsаtish vа tа'mirlаsh turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730209551 - Farg‘ona viloyati, Bog‘dod tumani, Bog‘dodSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AVTO-BRENT GS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:30.01.2021Регистрационный номер:943475Дата перерегистрации:30.01.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:45209 - Виды технического обслуживания и ремонта моторных транспортных средств, не включенные в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730209551 - Ферганская область, Багдадский район, БагдадСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления