To'liq nomlanishi:"ANIST FRUKT" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.08.2017Ro'yxatga olish raqami:536359Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:08.08.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:13.03.2024Ustav kapitalining hajmi:75 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:10320 - Mevа vа sаbzаvot shаrbаtlаrini ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727253841 - Toshkent viloyati, O‘rtachirchiq tumani, Navoiy nomliSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ANIST FRUKT" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:08.08.2017Регистрационный номер:536359Дата перерегистрации:08.08.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:13.03.2024Размер уставного фонда:75 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:10320 - Производство фруктовых и овощных соковОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727253841 - Ташкентская область, Уртачирчикский район, им. НавоиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления