To'liq nomlanishi:"BARAKA-YUTUQ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.07.1997Ro'yxatga olish raqami:05-000695Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:21.08.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:35 140 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:23120 - Listlаngаn shishаni qoliplаsh vа ishlov berishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730408 - Farg‘ona viloyati, QuvasoySOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BARAKA-YUTUQ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:02.07.1997Регистрационный номер:05-000695Дата перерегистрации:21.08.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:35 140 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:23120 - Формование и обработка листового стеклаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730408 - Ферганская область, КувасайСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326090002800Статус свидетельства НДС: