To'liq nomlanishi:"LOG IMP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:17.09.2019Ro'yxatga olish raqami:761352Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.09.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:14.08.2024Ustav kapitalining hajmi:25 000 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:49410 - Аvtomobil trаnsportidа yuk tаshishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726262 - Toshkent shahri, Uchtepa tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"LOG IMP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:17.09.2019Регистрационный номер:761352Дата перерегистрации:17.09.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:14.08.2024Размер уставного фонда:25 000 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:49410 - Грузовые перевозки автомобильным транспортомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726262 - город Ташкент, Учтепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления