To'liq nomlanishi:"GRABUS TOTAL TRADE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.04.2007Ro'yxatga olish raqami:001378-07Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:20.04.2007Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:750 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:46190 - Keng аssortimentdаgi tovаrlаr ulgurji sаvdosi bo'yichа аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727239551 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumani, YangibozorSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:20.04.2007Регистрационный номер:001378-07Дата перерегистрации:20.04.2007Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:750 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:46190 - Деятельность агентов по оптовой торговле товарами широкого ассортиментаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727239551 - Ташкентская область, Юкоричирчикский район, ЯнгибазарСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления