To'liq nomlanishi:"CHUST UKTAMBOY TOJIBAYEV" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.05.2009Ro'yxatga olish raqami:0836Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.05.2009Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01240 - Dаnаkli vа po'choqli urug`i bo'lgаn mevаlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1714237501 - Namangan viloyati, Chust tumani, ChustSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"CHUST UKTAMBOY TOJIBAYEV" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:29.05.2009Регистрационный номер:0836Дата перерегистрации:29.05.2009Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1714237501 - Наманганская область, Чустский район, ЧустСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления