To'liq nomlanishi:"KAPITAL SUG`URTA" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:21.08.1997Ro'yxatga olish raqami:2025623Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.11.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:80 000 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:65120 - Hаyotni sug`urtаlаshdаn tаshqаri sug`urtаlаshTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"KAPITAL SUG`URTA" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:21.08.1997Регистрационный номер:2025623Дата перерегистрации:06.11.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:80 000 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326020005392Статус свидетельства НДС: