To'liq nomlanishi:"TREMBLING WHEELS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:26.07.2015Ro'yxatga olish raqami:1993474Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:13.04.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 091 709 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:49310 - Shаhаr vа shаhаr аtrofigа qаtnаydigаn quruqlikdаgi yo'lovchi trаnsportiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727265 - Toshkent viloyati, Toshkent tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:26.07.2015Регистрационный номер:1993474Дата перерегистрации:13.04.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 091 709 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:49310 - Городской и пригородный сухопутный пассажирский транспортОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727265 - Ташкентская область, Ташкентский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления