To'liq nomlanishi:"XOSIYAT TO'QUV 2020" OILAVIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:24.07.2020Ro'yxatga olish raqami:875109Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:24.07.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.01.2026Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:13990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn to'qimаchilik mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:120 - Oilaviy korxonaSOATO:1730212800 - Farg‘ona viloyati, Buvayda tumani, Buvayda tumanining qishloq fuqarolar yig‘inlariSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"XOSIYAT TO'QUV 2020" OILAVIY KORXONA
Дата регистрации:24.07.2020Регистрационный номер:875109Дата перерегистрации:24.07.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.01.2026Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:13990 - Производство прочих текстильных изделий, не включенных в другие категорииОПФ:120 - Семейное предприятиеСОАТО:1730212800 - Ферганская область, Бувайдинский район, Сельские сходы граждан Бувайдинского районаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления