To'liq nomlanishi:"TAXLILIY KIMYO VA NANOTEXNOLOGIYALAR ILMIY ISHLAB CHIQARISH MARKAZI" MAS‘ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:01.06.2018Ro'yxatga olish raqami:613015Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:01.06.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:16 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:72190 - Tаbiiy fаnlаr vа injeneriya sohаsidаgi boshqа tаdqiqotlаr vа ishlаnmаlаrTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726262 - Toshkent shahri, Uchtepa tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:01.06.2018Регистрационный номер:613015Дата перерегистрации:01.06.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:16 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:72190 - Прочие исследования и разработки в области естественных наук и инженерииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726262 - город Ташкент, Учтепинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления