To'liq nomlanishi:"TRIGGER" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.10.2018Ro'yxatga olish raqami:640559Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:03.10.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:71120 - Muhаndislik izlаnishlаri sohаsidаgi fаoliyat vа bu sohаlаrdа texnik mаslаhаtlаr berishTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1718238845 - Samarqand viloyati, Tayloq tumani, SochakiboloSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"TRIGGER" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:03.10.2018Регистрационный номер:640559Дата перерегистрации:03.10.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:71120 - Деятельность в области инженерных изысканий и предоставление технических консультаций в этих областяхОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1718238845 - Самаркандская область, Тайлякский район, СочакиболоСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления