To'liq nomlanishi:"ADM TEKSTIL BUXORO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.11.2019Ro'yxatga olish raqami:776473Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.02.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:05.05.2026Ustav kapitalining hajmi:3 000 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:46472 - Yoritish uskunаlаri ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706401 - Buxoro viloyati, BuxoroSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:02.11.2019Регистрационный номер:776473Дата перерегистрации:02.02.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:05.05.2026Размер уставного фонда:3 000 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46472 - Оптовая торговля осветительным оборудованиемОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706401 - Бухарская область, БухараСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления