To'liq nomlanishi:"O`ZAGROSUG`URTA" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.02.1997Ro'yxatga olish raqami:10-000947Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:03.07.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:108 955 938 720.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:65120 - Hаyotni sug`urtаlаshdаn tаshqаri sug`urtаlаshTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:08484 - "O'zagrosug'urta" aksiyadorlik jamiyati

Полное наименование:"O`ZAGROSUG`URTA" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:25.02.1997Регистрационный номер:10-000947Дата перерегистрации:03.07.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:108 955 938 720.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:65120 - Страхование, кроме страхования жизниОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:08484 - Акционерное общество "Узагросугурта"
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326060005080Статус свидетельства НДС: