To'liq nomlanishi:"RAJABOFF-RESIDENCE" OILAVIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.06.2024Ro'yxatga olish raqami:2487097Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:55100 - Mehmonxonаlаr vа shungа o'xshаsh yashаsh joylаriTashkiliy-huquqiy shakl:120 - Oilaviy korxonaSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"RAJABOFF-RESIDENCE" OILAVIY KORXONA
Дата регистрации:07.06.2024Регистрационный номер:2487097Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:55100 - Гостиницы и аналогичные места проживанияОПФ:120 - Семейное предприятиеСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления