To'liq nomlanishi:"NURMUXAMEDOV BIZNES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.09.2008Ro'yxatga olish raqami:189Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:09.09.2008Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:26 045 603.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:68100 - Ko'chmаs mulkni sotib olish vа sotishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727228501 - Toshkent viloyati, Bo‘ka tumani, Bo‘kaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:09.09.2008Регистрационный номер:189Дата перерегистрации:09.09.2008Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:26 045 603.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:68100 - Купля и продажа недвижимостиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727228501 - Ташкентская область, Букинский район, БукаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления