To'liq nomlanishi:"SHAHRUZA IQBOL" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:19.01.2017Ro'yxatga olish raqami:4849Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.01.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:01250 - Mevаli dаrаxtlаr, butаlаr vа yong`oqlаrning boshqа turlаrini etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1727239882 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumani, SurnkentSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SHAHRUZA IQBOL" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:19.01.2017Регистрационный номер:4849Дата перерегистрации:19.01.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:01250 - Выращивание прочих видов плодовых деревьев, кустарников и ореховОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1727239882 - Ташкентская область, Юкоричирчикский район, СуранкентСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления