To'liq nomlanishi:"NEW OPTIMA SERVIS" MAS‘ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.06.2006Ro'yxatga olish raqami:001560-03Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.12.2011Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:13.08.2021Ustav kapitalining hajmi:6 889 600.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:78300 - Xodimlаr bilаn ishlаsh bo'yichа boshqа tаshkilotlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:06.06.2006Регистрационный номер:001560-03Дата перерегистрации:12.12.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:13.08.2021Размер уставного фонда:6 889 600.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:78300 - Деятельность прочих организаций по работе с персоналомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления