To'liq nomlanishi:"GRAND MASTER INKUBATOR" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.10.2018Ro'yxatga olish raqami:736990Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.09.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:500 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:85510 - Sport tа'limi, jumlаdаn ko'ngil ochish mаqsаdidаgi tа'limTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:10.10.2018Регистрационный номер:736990Дата перерегистрации:30.09.2022Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:500 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:85510 - Спортивное образование, включая образование в развлекательных целяхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления