To'liq nomlanishi:"AGRO GREEN GOLD VALLEY" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.05.2017Ro'yxatga olish raqami:515020Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.05.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.10.2021Ustav kapitalining hajmi:6 500 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01630 - Hosil yig`ilgаndаn keyingi qishloq xo'jаlik fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727220822 - Toshkent viloyati, Bekobod tumani, DalvarzinSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:04.05.2017Регистрационный номер:515020Дата перерегистрации:04.05.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.10.2021Размер уставного фонда:6 500 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01630 - Сельскохозяйственная деятельность после сбора урожаяОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727220822 - Ташкентская область, Бекабадский район, ДальверзинСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления