To'liq nomlanishi:"ISANOV DILMUROD AGRO" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.06.2016Ro'yxatga olish raqami:3230Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.06.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:3 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01240 - Dаnаkli vа po'choqli urug`i bo'lgаn mevаlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1727253832 - Toshkent viloyati, O‘rtachirchiq tumani, Oq otaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ISANOV DILMUROD AGRO" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:27.06.2016Регистрационный номер:3230Дата перерегистрации:27.06.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:3 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1727253832 - Ташкентская область, Уртачирчикский район, Ок- отаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления