To'liq nomlanishi:"KUYGANYOR TEMIR BETON BUYUMLARI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.04.1996Ro'yxatga olish raqami:128-КQayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.07.2011Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:13.04.2022Ustav kapitalining hajmi:1 067 100 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:23610 - Betondаn qurilish uchun buyumlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703203551 - Andijon viloyati, Andijon tumani, KuyganyorSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:10.04.1996Регистрационный номер:128-КДата перерегистрации:27.07.2011Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:13.04.2022Размер уставного фонда:1 067 100 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:23610 - Производство строительных изделий из бетонаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703203551 - Андижанская область, Андижанский район, Куйган - ярСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления