To'liq nomlanishi:"IMRON EXCLUSIVE BUSINESS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:13.03.2015Ro'yxatga olish raqami:009895-10Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.11.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:570 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:46380 - Boshqа oziq-ovqаt mаhsulotlаri, jumlаdаn bаliq, qisqichbаqаsimonlаr vа mollyuskаlаr ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:13.03.2015Регистрационный номер:009895-10Дата перерегистрации:17.11.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:570 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:46380 - Оптовая торговля прочими продуктами питания, в том числе рыбой, ракообразными и моллюскамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления