To'liq nomlanishi:"XALQOBOD RUSTAMBEK AGRO" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.07.2019Ro'yxatga olish raqami:746467Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:25.07.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01240 - Dаnаkli vа po'choqli urug`i bo'lgаn mevаlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1727259814 - Toshkent viloyati, Yangiyo‘l tumani, HalqobodSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"XALQOBOD RUSTAMBEK AGRO" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:25.07.2019Регистрационный номер:746467Дата перерегистрации:25.07.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1727259814 - Ташкентская область, Янгиюльский район, ХалкабадСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления