To'liq nomlanishi:"POLARAMA GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.04.2021Ro'yxatga olish raqami:974520Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.06.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:500 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:13920 - Kiyimdаn tаshqаri tаyyor to'qimаchilik mаhsulotlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727424 - Toshkent viloyati, Yangiyo‘lSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"POLARAMA GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:07.04.2021Регистрационный номер:974520Дата перерегистрации:14.06.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:500 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13920 - Производство готовых текстильных изделий, кроме одеждыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727424 - Ташкентская область, ЯнгиюльСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления