To'liq nomlanishi:"GEOMARK" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.03.2019Ro'yxatga olish raqami:696598Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.06.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:17 469 755.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:71120 - Muhаndislik izlаnishlаri sohаsidаgi fаoliyat vа bu sohаlаrdа texnik mаslаhаtlаr berishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708209 - Jizzax viloyati, G‘allaorol tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GEOMARK" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.03.2019Регистрационный номер:696598Дата перерегистрации:23.06.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:17 469 755.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:71120 - Деятельность в области инженерных изысканий и предоставление технических консультаций в этих областяхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708209 - Джизакская область, Галляаральский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления