To'liq nomlanishi:"UCHTEPA INVEST GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.07.2009Ro'yxatga olish raqami:003043-01Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:21.09.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:15 131 816 000.00 UZSHolati:Bankrotlik jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:46610 - Qishloq xo'jаligi texnikаlаri, uskunаlаri vа ehtiyot qismlаri ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:23.07.2009Регистрационный номер:003043-01Дата перерегистрации:21.09.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:15 131 816 000.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326020016821Статус свидетельства НДС: