To'liq nomlanishi:"NOVACELL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:20.01.2014Ro'yxatga olish raqami:25195Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:31.08.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.11.2023Ustav kapitalining hajmi:336 400 000.00 UZSHolati:Bankrotlik jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:46211 - G`аllа, urug`lаr vа hаyvonlаr uchun ozuqаlаrning ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"NOVACELL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:20.01.2014Регистрационный номер:25195Дата перерегистрации:31.08.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.11.2023Размер уставного фонда:336 400 000.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:1 - МикрофирмаФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303010301363Статус свидетельства НДС: