To'liq nomlanishi:"PALMA TOUR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.01.2020Ro'yxatga olish raqami:798198Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.01.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:19.07.2024Ustav kapitalining hajmi:900 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:79120 - Turoperаtorlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726277 - Toshkent shahri, Shayxontoxur tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"PALMA TOUR" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:07.01.2020Регистрационный номер:798198Дата перерегистрации:07.01.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:19.07.2024Размер уставного фонда:900 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:79120 - Деятельность туроператоровОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726277 - город Ташкент, Шайхантахурский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления