To'liq nomlanishi:"SLEEPTECH POROLON" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.06.2022Ro'yxatga olish raqami:2008119Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.12.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:03.07.2024Ustav kapitalining hajmi:720 122 150.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46180 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, tovаrlаrning аlohidа turlаri yoki bir guruh tovаrlаr ulgurji sаvdosigа ixtisoslаshgаn аgentlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726283 - Toshkent shahri, Sirg‘ali tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:06.06.2022Регистрационный номер:2008119Дата перерегистрации:29.12.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:03.07.2024Размер уставного фонда:720 122 150.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46180 - Деятельность агентов, специализирующихся на оптовой торговле отдельными видами товаров или группами товаров, не включенными в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726283 - город Ташкент, Сергелийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления