To'liq nomlanishi:"QUYICHIRCHIQ OZIQ-OVQAT TAMINOT" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.09.2017Ro'yxatga olish raqami:543924Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.09.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:6 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:46390 - Oziq-ovqаt mаhsulotlаri, jumlаdаn ichimliklаr, vа tаmаki mаhsulotlаri ixtisoslаshmаgаn ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727233815 - Toshkent viloyati, Quyichirchiq tumani, MaydontolSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:28.09.2017Регистрационный номер:543924Дата перерегистрации:28.09.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:6 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:46390 - Неспециализированная оптовая торговля продуктами питания, включая напитки, и табачными изделиямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727233815 - Ташкентская область, Куйичирчикский район, МайданталСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления