To'liq nomlanishi:"SAFEEXPRESS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:08.05.2023Ro'yxatga olish raqami:2162770Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:04.06.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:30.12.2025Ustav kapitalining hajmi:3 400 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:49410 - Аvtomobil trаnsportidа yuk tаshishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703408 - Andijon viloyati, XonobodSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SAFEEXPRESS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:08.05.2023Регистрационный номер:2162770Дата перерегистрации:04.06.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:30.12.2025Размер уставного фонда:3 400 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:49410 - Грузовые перевозки автомобильным транспортомОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703408 - Андижанская область, ХанабадСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления